Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

Serwis wózków widłowych – ELEKTROPROGRAMOd Ponad 40 lat zajmujemy się wózkami widłowymi. Jesteśmy autoryzowanym dealerem amerykańskich wózków widłowych marki CLARK, włoskich paletowych PRAMAC-LIFTER, przeciwwybuchowych MIAG.

Optymalizacja kosztów obsługi serwisowej oraz autoryzacja niezbędnych czynności i napraw serwisowych jest częstokroć ogromnym problemem.

Aby pomóc Państwu w codziennych trudach, oferujemy:

– pełny zakres usług serwisowych dla wielu marek wózków widłowych!
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn różnych producentów
– bogate doświadczenie serwisantów (uprawnienia konserwatorskie UDT)
– przeglądy wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego
– szybki dostęp do części zamiennych różnych marek wózków widłowych w ciągu 24h
naprawa wózków widłowych o napędzie elektrycznym i spalinowym

Zapraszamy na stronę: https://www.elektroprogram.com.pl/serwis-wozkow-widlowych.html

Serwis wózków widłowych Warszawa Wózki widłowe i inny sprzęt transportowy mogą być fachowo serwisowane, a szeroka gama potrzebnych im części zamiennych jest łatwo dostępna dzięki rozbudowanej sieci warsztatów i punktów serwisowych firmy.

Serwis wózków widłowych naprawa wózków widłowych przeglądy wózków widłowych

Konserwacja, naprawy i opieka pogwarancyjna wózków widłowych w Warszawie. Naprawa wózków widłowych to specjalność firmy, a 25 lat w branży zapewnia szybką realizację i precyzyjną diagnozę. Kontaktujemy się z ludźmi! W naszym zespole dostępne są również naprawy elektrycznych wózków paletowych i innych maszyn magazynowych. Wyceniamy i remontujemy budynki oraz zapewniamy konserwację w Warszawie.

Naprawy i przeglądy wózków widłowych, Pilna pomoc dostępna przez całą dobę! Wózki w Warszawie zostały odrestaurowane, naprawiono awarie, a u klienta zamontowano nowe opony. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom, którzy współpracują ze sobą od wielu lat, jesteśmy w stanie szybko się rozwijać. Przywiązujemy wagę do ciągłego podnoszenia jakości naszych specjalistycznych ofert, aby zagwarantować, że będą one konsekwentnie spełniały oczekiwania naszych klientów. Wózki widłowe TOYOTA, Linde i innych należą do obsługiwanych przez nas marek, co pozwala nam zaspokoić potrzeby szerokiego grona klientów. Nasze zaangażowanie w innowacje pozwala nam zapewnić niezrównane wsparcie. Nasza mobilna usługa naprawy może naprawić każdy gadżet, który nam przyniesiesz, ponieważ korzystamy z doświadczonych techników i przestrzegamy sprawdzonych i prawdziwych procedur.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!