Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

Serwis wózków widłowych według WDX – prezentacja ECSZ przyjemnością prezentujemy ECS – Europejskie Centrum Serwisowe. ECS to ukończony w 2020 roku główny stacjonarny serwis wózków widłowych WDX. W trosce o jakość świadczonych usług podjęliśmy decyzję o inwestycji w nowy warsztat serwisowy o powierzchni 5000 m2. Dziś przedstawiamy wideo prezentujące postępy prac budowlanych oraz poszczególne elementy składające się na jeden z najnowocześniejszych serwisów wózków widłowych w Europie.

Europejskie Centrum Serwisowe to 30 w pełni wyposażonych stanowisk do naprawy i serwisu wózków widłowych. W budynku znajdują się magazyny części zamiennych, ciąg technologiczny do lakierowania wózków, pomieszczenia do regeneracji akumulatorów, myjnia oraz showroom, gdzie możecie poznać możliwości technologiczne naszej spółki.

Nowy stacjonarny serwis wózków widłowych WDX znajduje się w Zgierzu i obsługuje maszyny marek z naszego portfolio – Crown, Doosan oraz Combilift. ECS zapewnia najwyższy poziom profesjonalizmu w bieżących pracach serwisowych, ale też w procesie odnawiania używanych wózków widłowych.

Zainteresowanych ofertą używanych wózków widłowych po pełnym odnowieniu w Europejskim Centrum Serwisowym serdecznie zapraszamy na: https://wozki.wdx.pl/uzywane/

Serwis wózków widłowych Warszawa Serwis, naprawa i obsługa pogwarancyjna wózków widłowych Warszawa. 25 lat doświadczenia w naprawie wózków widłowych to gwarancja sprawnej i trafnej diagnozy. Dojeżdżamy do klientów! Serwisujemy wózki widłowe, w tym naprawy elektryczne paletowe i magazynowe. Wykonujemy naprawy bieżące, przeglądy konserwacyjne w Warszawie.

Serwis wózków widłowych – naprawy i przeglądy, Pogotowie serwisowe – dojazd do 24h! Renowacja wózków, naprawa usterek, montaż opon u klienta w Warszawie. Szybki rozwój naszej firmy to zasługa fachowej kadry, która zgromadziła wieloletnie i odpowiednie doświadczenie. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju naszych usług eksperckich, aby zapewnić, że to, co zapewniamy, zawsze spełnia standardy wyznaczone przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby dużej liczby klientów, ponieważ wykonujemy naprawy wózków widłowych dla marek TOYOTA, Linde i innych. Ponieważ innowacyjność ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności, jesteśmy w stanie zaoferować niezrównaną obsługę. Nasz serwis samochodów ciężarowych jest w stanie naprawić każde powierzone nam urządzenie, ponieważ korzystamy z wiedzy wyszkolonych fachowców i stosujemy sprawdzone metody.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!