Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

Jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe. Krok po kroku. Regeneracja

Zapraszam na nasz fanpage tam możecie zadawać pytania i uzyskać porady.

https://www.facebook.com/Wszystko-Na-Patencie-104641948290688

👉 Instagram: greg.slowik : https://www.instagram.com/greg.slowik

Zapraszam do oglądania jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe krok po kroku.
Mam nadzieje ze komuś z was udało mi się pomóc.

W samochodzie i przyczepie

Zostaw łapkę w gore ! dzięki

W Przyczepach KNOTT ALKO

W autach :

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Jeep Kia Lancia Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Skoda Subaru Suzuki Tata Toyota Volkswagen Volvo

Serwis wózków widłowych Warszawa Serwis, naprawa i obsługa pogwarancyjna wózków widłowych Warszawa. 25 lat doświadczenia w naprawie wózków widłowych to gwarancja sprawnej i trafnej diagnozy. Dojeżdżamy do klientów! Serwisujemy wózki widłowe, w tym naprawy elektryczne paletowe i magazynowe. Wykonujemy naprawy bieżące, przeglądy konserwacyjne w Warszawie.

Serwis wózków widłowych – naprawy i przeglądy, Pogotowie serwisowe – dojazd do 24h! Renowacja wózków, naprawa usterek, montaż opon u klienta w Warszawie.

9 thoughts on “Jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe. Krok po kroku. Regeneracja

  1. Rozpierak założony na odwrót powinien być zawsze językiem w kierunku szczęki cofającej czyli tej ze srebrnym metalem ważne jest też żeby cofająca była w kierunku jazdy .Bardzo ważne jest również wyciągniecie i nasmarowanie miedzią tam gdzie są kamienie oraz rozpierak.Jeżeli wyczyścimy te dwa kamienie z wierzchu to nie mamy co liczyć na to że przyczepa będzie poprawnie hamować,aaa i tą nakrętkę nie dokręcamy na więcej jak 180 N gdyż może ucierpieć na tym łożysko.I nie trzeba wymieniać tych dużych nakrętek to taka ściema ze strony producenta.

  2. A czy jest możliwość aby dopasować takie szczęki lub sam automat cofania do osi od busa? Taka jak w Fiacie Ducato , Citroenie Jumperze Bo wlasnie na takiej mam zbudowaną przyczepe do tego hamulec najazdowy ale zluźniona linka bo nie mógłbym cofać

Dodaj komentarz

Zadzwoń!