Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

17 thoughts on “Naprawa paleciaka jungheinrich AM2200

 1. Witam. Bardzo fajnie wszystko pokazałeś. Właśnie jestem na etapie remontu swojego. Ciekawy jestem gdzie kupujesz części. Mam problem z dostaniem pierścienia zgarniającego. Jak możesz to podaj jakiś link. Dzięki.

 2. witam
  wymienilem caly komplet uszczelniaczy i uszczelek a paleciak podnosi tylko do 100kg
  powyzej 100kg wogole nie chce podnosic.A jak juz podniose na pusto i obciaze to sam opada. W czym moze byc problem?

 3. Opuszczanie można regulować poprzez wkręcenie małej śruby ampulowej i trzymanie kontry nakrętki na kluczyk 10 ,na końcu łańcuszka .
  Olej zależy od warunków np hl46 jest ok .Oleju powinno być chyba 400ml albo 250ml (nie pamiętam dokładnie bo mam w firmie 2 rodzaje paleciaków )

 4. do autora, jeżeli wolno.
  wyjaśnione bardzo fajnie w temacie remontu (z przyjemnością dodaję kciuk skierowany na północ) ale ja mam pytanie inne . posiadam takiego samego paleciaka i po podniesieniu do góry po zwolnieniu blokady nie opuszcza się na dół, pod naciskiem na widły powiedzmy ,że schodzi ale również nie tak jak powinno to wyglądać ponieważ nacisk musi być naprawdę duży.
  – co to może być to raz ( czy iść w kierunku remontu kompleksowego czy jest inne panaceum ? dodam ,że aparatura hydrauliki na zewnątrz wygląda idealnie żadnych wycieków czy rdzy na tłoku)
   – dwa jak chciałbym wymienić tylko i wyłącznie olej to w skrócie z dołu poprzez ten zawór bezpieczeństwa spuścić a poprzez na górze wlew zalać do "wylania"? czy to wystarczy, czy ta procedura jest bardziej wymagająca, po odkręceniu korka wlewu olej jest ok 2cm poniżej wysokości korka czyli stanu jak się domyślam,
  – trzy jaki olej najlepiej do tego paleciaka zalać ?
  dziękuje.

 5. Witam, jeszcze raz. Mam problem z wyciągnięciem dolnej części zaworu do opuszczania wózka. Czy ma Pan jakiś sprawny sposób na wyciągnięcie tego elementu? Dodam, że siedzi on bardzo mocno w tym dołku jakby go ktoś tam wbił. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!