Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

serwis wózków widłowych Bączylas SerwitechNasza firma Serwitech zlokalizowana jest w Bączylesie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Na rynku jesteśmy obecni od 2010 roku.

Nasza firma oferuje przede wszystkim serwis wózków widłowych.
Prowadzimy kompleksowe renowacje, przeglądy techniczne, naprawy i regenerację elementów hydrauliki siłowej. Możemy wykonać w razie potrzeby remont silnika czy naprawę układów elektronicznych. Montujemy dodatkowe oprzyrządowanie, serwisujemy baterie trakcyjne.
Posiadamy także w sprzedaży części zamienne do wózków widłowych, baterie trakcyjne i inny osprzęt. Sprzedajemy też używane wózki.

Przygotowujemy wózki pod UDT. Posiadamy uprawnienia dotyczące prac konserwatorskich, zajmujemy się rejestracją maszyny w UDT oraz przygotowujemy niezbędną dokumentację.

Dla Klientów, którzy potrzebują wózków widłowych tylko okresowo, mamy propozycję wynajmu wózka na określony czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: http://serwitech.net/

Serwis wózków widłowych Warszawa Wózki widłowe i inny sprzęt transportowy mogą być fachowo serwisowane, a szeroka gama potrzebnych im części zamiennych jest łatwo dostępna dzięki rozbudowanej sieci warsztatów i punktów serwisowych firmy.

Serwis wózków widłowych naprawa wózków widłowych przeglądy wózków widłowych

Konserwacja, naprawy i opieka pogwarancyjna wózków widłowych w Warszawie. Naprawa wózków widłowych to specjalność firmy, a 25 lat w branży zapewnia szybką realizację i precyzyjną diagnozę. Kontaktujemy się z ludźmi! W naszym zespole dostępne są również naprawy elektrycznych wózków paletowych i innych maszyn magazynowych. Wyceniamy i remontujemy budynki oraz zapewniamy konserwację w Warszawie.

Naprawy i przeglądy wózków widłowych, Pilna pomoc dostępna przez całą dobę! Wózki w Warszawie zostały odrestaurowane, naprawiono awarie, a u klienta zamontowano nowe opony. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom, którzy współpracują ze sobą od wielu lat, jesteśmy w stanie szybko się rozwijać. Przywiązujemy wagę do ciągłego podnoszenia jakości naszych specjalistycznych ofert, aby zagwarantować, że będą one konsekwentnie spełniały oczekiwania naszych klientów. Wózki widłowe TOYOTA, Linde i innych należą do obsługiwanych przez nas marek, co pozwala nam zaspokoić potrzeby szerokiego grona klientów. Nasze zaangażowanie w innowacje pozwala nam zapewnić niezrównane wsparcie. Nasza mobilna usługa naprawy może naprawić każdy gadżet, który nam przyniesiesz, ponieważ korzystamy z doświadczonych techników i przestrzegamy sprawdzonych i prawdziwych procedur.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!