Loading…

Naprawa Wózków Widłowych

Warszawa - Mechanik Wózków Widłowych
Kontakt

Wymiana rozrusznika Iveco Stralis oraz długa walka z naprawą MB Atego nie wszystko poszło gładko !!!

Serwis wózków widłowych Warszawa Serwis, naprawa i obsługa pogwarancyjna wózków widłowych Warszawa. 25 lat doświadczenia w naprawie wózków widłowych to gwarancja sprawnej i trafnej diagnozy. Dojeżdżamy do klientów! Serwisujemy wózki widłowe, w tym naprawy elektryczne paletowe i magazynowe. Wykonujemy naprawy bieżące, przeglądy konserwacyjne w Warszawie.

Serwis wózków widłowych – naprawy i przeglądy, Pogotowie serwisowe – dojazd do 24h! Renowacja wózków, naprawa usterek, montaż opon u klienta w Warszawie. Szybki rozwój naszej firmy to zasługa fachowej kadry, która zgromadziła wieloletnie i odpowiednie doświadczenie. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju naszych usług eksperckich, aby zapewnić, że to, co zapewniamy, zawsze spełnia standardy wyznaczone przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby dużej liczby klientów, ponieważ wykonujemy naprawy wózków widłowych dla marek TOYOTA, Linde i innych. Ponieważ innowacyjność ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności, jesteśmy w stanie zaoferować niezrównaną obsługę. Nasz serwis samochodów ciężarowych jest w stanie naprawić każde powierzone nam urządzenie, ponieważ korzystamy z wiedzy wyszkolonych fachowców i stosujemy sprawdzone metody.

43 thoughts on “Wymiana rozrusznika Iveco Stralis oraz długa walka z naprawą MB Atego nie wszystko poszło gładko !!!

  1. Oglądałem film wcześniej i zapamiętałem, że mieliście problem z otwieraniem kabiny. I właśnie dzisiaj miałem taki sam przypadek, jednak w tym moim jest zabudowa z tyłu więc dostęp jest utrudniony, Co ciekawe, linka jest cała ale kabina i tak nie drgnie. W ferworze walki urwałem tę drugą linke co dzwignię ma przy stopniu pasażera.

  2. Chciałbym Cię o coś zapytać. Miałeś kiedyś sytuację, że pojechałeś do jakiejś pierdoły, a na miejscu okazuje się, że ciężarówka to lejący olejem trup bez hamulców, z luzami na drążkach i z drutami wychodzącymi z opon? Generalnie strach go puścić na drogę?

  3. Robiłem kiedyś steyera wywrotkę, ( podobno węglem płacili Austrii za te auta)pompa wody była bez uszczelki, tak idealna była powierzchnia styku z blokiem. Dla bezpieczeństwa wyciąłem i założyłem uszczeleczkę.
    Dawne czasy.

  4. Cześć, mam pytanko, może trochę dziwne, odnośnie tej masy uszczelniającej. Czy tą masę uszczelniającą można zawsze palcem trochę rozprowadzić po nałożeniu czy są elementy przy których powinien zostać tylko taki okrągły, grubszy pasek ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!